Телеведучий Даніель Салем, музикант Коля Сєрга та директор МАН України стали офіційними амбасадорами кампанії «Чуєш? Плюс. Плюс» від ГО «Відчуй»

Кожен із них сьогодні зі зброєю в руках боронить Україну та з власного досвіду знає: хороший слух — ще одна суперзброя наших військових. Партнери кампанії — Міністерство охорони здоров’я та Радниця-Уповноважена Президента України з питань безбар`єрності.

Кампанія включає безкоштовну психолого-педагогічну реабілітацію захисників та захисниць із травмами органів слуху й превенцію таких ушкоджень.

Слухопротезовані військові отримають консультації та супровід під час відновлення від кваліфікованих спеціалістів. Допомога надається і в онлайн-форматі, й офлайн у центрі «Відчуй» у Києві. Окрім того, громадська організації передає військовим першу партію придбаних індивідуальних фільтрів захисту, спеціально розроблених для використання в воєнних умовах. Їхня інноваційна перевага — вони захищають від піків шуму (постріли, вибухи) та дозволяють чітко чути те, що відбувається навколо.

«Для мене особисто це дуже важливо. Після двох контузій добре знаю, що таке акустична травма. Це гіпергучно та боляче. І водночас як у вакуумі. Відновити слух можливо, але це складний і тривалий процес. Цінно, що “Відчуй” працюватиме з травмованими і ділитиметься експертизою. Без досвідчених фахівців повернутися до норми фактично нереально», — розповідає Даніель Салем.

«Для мене як для музиканта війна асоціюється з аномальною гучністю. Людина не здатна без додаткового спецзахисту адекватно витримувати таке шумове навантаження. Рішення, яке пропонує “Відчуй”, — тактичні беруші — наші хлопці вже протестили. І скажу вам, що для штурмовиків, арти, танкістів, ППОшників це незамінний аксесуар. З ними точно по рації на питання “Чуєш?” відповідь буде “Плюс. Плюс”», — переконаний Коля Сєрга.

«За даними ВООЗ, тривалий звуковий тиск у 80 децибелів — це вже травма слухового апарату людини. У зоні бойових дій шумовий фон удвічі вищий. І він не може не впливати на слух. Тож я радий стати частиною проєкту, який піклується про те, щоб військові могли чути мирне життя після нашої перемоги», — говорить Оксен Лісовий.

«Насправді ми маємо щастя сьогодні займатися тим, чим займалися багато років до, — допомагати людям із порушенням слуху. Вже понад 300 днів триває велика війна. І ми докладаємо усіх зусиль, щоб наші захисники та захисниці повернулися після перемоги в мирне життя, наповнене улюбленими звуками. Вдячні Даніелю, Колі, Оксену, що, попри бойові завдання, знайшли можливість долучитися і підсилити нас. Разом ми точно зможемо більше», — впевнена Людмила Пишна, співзасновниця та керівниця громадської організації «Відчуй».

Ми у медіа:

◼️ Вікна.СТБ
◼️ VIVA!
◼️ ELLE.UA